Ako si vybrať autoservis

 

V dnešnej dobe je možností viacero. Môžeme dať na radu známeho, je tu však riziko, že čo vyhovuje jednému, nemusí druhému. Alebo môžeme ísť striktne do autorizovaného servisu, to však tiež vzhľadom na vzdialenosti k servisu, cenu a pod. nemusí vyhovovať každému. Alebo môžeme vyberať na základe rôznych web vyhľadávačov, ako je aj autoservisyonline.sk.

 

V našej databáze sa nachádzajú len servisy, ktoré boli nejakým spôsobom preverené. Buď sa jedná o autorizované servisy, ktoré pravidelne audituje importér danej značky na Slovensku, alebo sú zmluvným partnerom poisťovní, ktoré takisto svojim spôsobom zmluvne zaväzujú dané servisy k určitým štandardom. Väčšinou sú zmluvnými poisťovní práve autorizované  ako aj väčšie nezávislé autorservisy.  Alebo  poznáme nezávislé servisy združené v sieťach. Takou je na Slovensku sieť Bosch Car Service, ktorá takisto audituje "svoje" servisy a predpisuje školenia. Ostatné siete, napr. predajcov náhradných dielov, sú postavené skôr na odbere dielov danej siete a nie až tak na kvalite daného servisu.

 

Výber servisu na našej stránke uskutočníte na úvodnej stránke použitím mapky na vybratie regiónu a ostatných atribútov ako značka, autorizácia či špecializácia servisu.

 

Veríme, že Vám informácie nachádzajúce sa našej stránke budú nápomocné. Pri dotazoch nás neváhajte kontaktovať cez záložku kontakty.

 

Tím autoservisyonline.sk

 

Servis